Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Suntem in cautarea unui coleg nou, vorbitor de limba rusa, pentru echipa noastra de Suport Tehnic (hardware & software), pentru un jucator important la nivel international in piata de IT&C. Ce vei face? - Vei gestiona apelurile din partea clientilor si vei rezolva cu promptitudine diversele situatii pe care le raportează; - Vei pastra evidența interacțiunilor cu clienții, înregistrarea detaliilor de cereri, sesizari sau comentarii; - Vei oferi si vei primi suport din partea echipei privind intocmirea raspunsurilor la solicitarile primite; - Vei identifica cele mai bune solutii pentru rezolvarea solicitarilor primite; - Vei furniza feedback constant catre coordonatorul tau in scopul sporirii eficientei activitatii.

Cerinte

Cerinte: - Excelente abilitati de organizare, comunicare, planificare, analiza, sinteza, prioritizare si managementul timpului; - Cunostinte avansate de Microsoft Office (EXCEL, Word); - Cunostinte avansate de limba rusa. Ce iti oferim? - Pachet salarial structurat (salariu de baza + tichete de masa); - Pachet beneficii (bonus de performanta, abonament medical); - Posibilitatea de a lucra pentru o companie de renume; - Oportunitatea de a te dezvolta din punct de vedere profesional; - Formare profesionala livrata la cele mai înalte standarde; - Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă cu oameni tineri, dinamici și independenti; - Mediu de lucru placut si dinamic.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane