Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locul de munca: Kvasiny, Cehia Descrierea postului: Munca pe postul de operator stivuitoare electrice la joase si inalte zone de depozitare. Pregatirea mărfurilor pentru expediere, conform comenzii. Punerea bunurilor pe paleti. Încărcarea marfurilor finite. Depozitarea produselor finite. Segregarea mărfurilor în depozit. Mentinerea ordinii in depozit. Folosirea scanerului. Atenție la standardele de protectia muncii. Oferim: Salariu: 193 coroane cehe / h brut (aproximativ 31/32 RON brut). Cazare gratuită. Munca într-o companie de renume. Munca pentru minim 6 luni. Informații suplimentare: Data inceperii: cat mai repede posibil

Cerinte

Cerinţe: Educatie min. scoala profesionala. Autorizatie pentru operarea stivuitorului. Cunoasterea limbii engleze la nivel comunicativ. Experiența de lucru pe stivuitor de minimum 1 an. Disponibilitate, motivația de a lucra.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja