Detalii loc de munca

Descrierea jobului

GiGroup angajeaza pentru o importanta companie in domeniul farmaceutic OPERATOR SUPORT FARMACEUTIC in zona sectorului 3, Bucuresti. Daca iti doresti un inceput de cariera in acest domeniu ori sa continui parcursul profesional in aria aceasta si esti orientat catre calitatea serviciilor oferite te asteptam in echipa! Vei avea parte de: - pachet salarial motivant + tichete de masa - bonusuri de performanta, loialitate, tichete cadou oferite lunar, trimestrial sau anual - mediu de lucru stabil inca de la inceput - dezvoltarea carierei in domeniul farma Descrierea jobului Printre responsabilitatile tale putem enumera: - respectarea regulamentelor de igiena si norma interioara - asigurarea bunei desfasurari a activitatii zilnice - suport acordat echipei in vederea obtinerii unui flux constant de munca - intretinerea si curatenia mecanismelor Asadar daca: - ai studii medii finalizate, de preferinta pe filiera de matematica - ai experienta pe pozitii in zonele de productie - si disponibilitatea desfasurarii activitatii in ture de lucru a cate 3 schimburi Nu ezita sa facem cunostinta!

Cerinte

Descrierea companiei Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja