Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

□ Supraveghează prin mijloace video: o zonele de acces şi spaţiile destinate angajatilor si vizitatorilor; o zonele cu acces restricţionat; o împrejurimile clădirilor pentru a proteja spaţiile exterioare; o locurile de păstrare, depozitare şi manipulare a materiilor prime si a produselor finite, precum şi locurile unde se desfăşoară activităţi care au un asemenea caracter; o materialele cu regim special care sunt utilizate în procesul de ambalare si personalizare a produselor finite; o procesul de producţie al produselor (personalizare, control, calitate şi expediţie); □ Sa cunoasca locurile si punctele vulnerabile din perimetrul societatii pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii acestuia. □ Urmareste accesul in unitate, preintampinand eventualele sustrageri si evenimente care pot aparea. □ Urmareste daca angajatilor societatii li se face la intrarea in unitate control corporal si control al bagajelor, pentru a evita introducerea de bauturi alcoolice in societate. □ Urmareste accesul autovehiculelor de transport marfa in si din incinta unitatii, si daca se fac controale minutioase atat in duba cat si in cabina, ca sa nu se introduca bauturi alcoolice, sau se se sustraga marfa sau bunuri apatinand societatii. □ Urmareste ca autovehiculele sa nu stationeze pe platforma din jurul fabrici si numai in spatiul special amenajat ca parcare. □ Verifica daca intrarile si iesirile autovehiculelor sunt consemnate in registrul special, de agentii de paza. □ Urmareste daca inainte de iesirea din curtea societatii salariatii sunt supusi unui control al bagajelor si controlului corporal. □ Urmareste daca accesul persoanelor straine este permis numai dupa ce sunt anuntate, prezinta un act de identitate, este trecut in registru de evidenta al vizitatorilor si primeste un ecuson de vizitator. □ In cazul salariatilor care vin in unitate in afara programului de lucru, acestia sunt tratati ca si vizitatori.

Cerinte

- studii liceu - cunostinte calculator - atentie la detalii - dispus la activitate statica prelungita - abilitatea generală de învăţare; - rapiditatea în reacţii; - foarte bune abilitati de organizare; - abilitati de comunicare verbala si in scris; - lucrul sub stress.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai