Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ce facem noi pentru tine? - Oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; - Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta,oferim training profesional; - Un venit corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate ); - Decontare partiala a abonamentului de transport; - Posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; - Posibilitati reale de promovare. Ce vei face tu pentru noi? - Vei monitoriza video activitatea din magazin; - Vei identifica evenimentele care contravin normelor si regulilor in vigoare; - Vei verifica cu acuratete inregistrarile video din obiectivele monitorizate; - Vei analiza situatiile de alarma; -Vei raporta, periodic, activitatea dispeceratului.

Cerinte

Daca ai: - studii medii; - experienta într-o poziţie similară /domeniul retail alimentar - reprezinta un avantaj; - cunoştinţe PC: MS Office; - operativitate in indeplinirea sarcinilor; - spirit analitic, atentie distributiva.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai