Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Avem in desfasurare un proiect privind studii de piata in domeniul medical. Activitatea consta in realizarea de interviuri telefonice cu medici referitoare la produse farmaceutice nou lansate. PART-TIME se lucreaza de luni pana vineri, cate 4 ore/zi intr-un interval liber ales intre 09:00 si 18.00. Locatia este in Bucuresti, Sector 1, zona Parc Herastrau. De asemenea exista posibilitatea programului full-time. Durata contractului este de 2 luni, iar salariul net pentru program part-time este de 600 lei plus bonus 200 lei pentru numarul de apeluri efectuate zilnic.

Cerinte

- persoane constiincioase, inteligente si amabile - capacitatea de a respecta cerintele proiectului - usurinta in exprimare - reprezinta avantaj studiile in defasurare sau finalizate in domeniul farmaceutic (farmacisti debutanti sau asistenti de farmacie) si/sau experienta intr-un post similar

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai