Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem in desfasurare un proiect privind studii de piata in domeniul medical. Activitatea consta in realizarea de interviuri telefonice cu medici referitoare la produse farmaceutice nou lansate. PART-TIME se lucreaza de luni pana vineri, cate 4 ore/zi intr-un interval liber ales intre 09:00 si 18.00. Locatia este in Bucuresti, Sector 1, zona Parc Herastrau. De asemenea exista posibilitatea programului full-time. Durata contractului este de 2 luni, iar salariul net pentru program part-time este de 600 lei plus bonus 200 lei pentru numarul de apeluri efectuate zilnic.

Cerinte

- persoane constiincioase, inteligente si amabile - capacitatea de a respecta cerintele proiectului - usurinta in exprimare - reprezinta avantaj studiile in defasurare sau finalizate in domeniul farmaceutic (farmacisti debutanti sau asistenti de farmacie) si/sau experienta intr-un post similar

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja