Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

BESTCALL SALES & MARKETING ISI MARESTE ECHIPA!!! Experienta pe un post similar nu este obligatorie!!! Descrierea jobului Activitatea unui operator call center presupune: - preluarea si initierea de apeluri (inbound si outbound); - identificarea nevoilor consumatorilor si gasirea solutiilor potrivite; - crearea oportunitatii de a vinde; - inregistrarea informatiilor in baza de date, utilizand programe specifice. Beneficii - program de lucru full time (8h/zi), de luni pana vineri; - contract pe perioada nedeterminata inca de la inceput; - pachet salarial atractiv si bonusuri din proiecte; - dezvoltare personala si profesionala; - posibilitati reale de promovare in cadrul companiei; - mediu placut, echipa tanara si dinamica; - punct de lucru Bucuresti

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele calitati: - sa fie responsabil, flexibil si bun coechipier; - sa fie organizat si sa raspunda prompt la solicitarile clientilor; - sa stie sa mentina legatura cu clientul pana in momentul vanzarii/solutionarii problemei; - sa aiba abilitati de comunicare si ascultare activa; - sa aiba cunostinte operare PC (Word, Excel).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai