Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Cine suntem? - Express Learning - o companie mica, dar cu mare potențial de dezvoltare pentru tine în domeniul vânzărilor prin telefon. Promovăm inițiativă, apreciem implicarea, recompensăm loialitatea ( și nu doar în cuvinte!). Suntem tineri profesioniști, la un pas de a ajunge în top 3 firme care organizează training-uri/cursuri/workshop-uri în Administrația Publică la nivel național, și bineînteles, vrem să facem acest pas important împreuna cu tine! Ce facem? - Reinventăm conceptul de call center pentru tine! Avem un mediu plăcut de lucru : discutăm ultimele episoade din Game of Thrones, impartașim locațiile pokemon-ilor din Cluj, facem activități de grup relaxante, mâncăm și bem cafeaua împreună, ne intrecem în “cine vinde mai mult?” și ascultăm muzică în timpul programului de lucru!

Cerinte

Ce vei face? - Ai șansa de a mari rândurile echipei de ” SuperEroi în Vânzări” devenind un membru valoros cu abilităti excelente în vânzări prin telefon. Iți oferim training-uri, suport și îndrumare ca tu sa devii cea mai bună variantă a unui Consultant vânzări call center. Ce mai aștepti? Dacă socializezi cu ușurință și “iti curg vânzările prin sânge”, atunci neapărat trebuie să ne cunoaștem!

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai