Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Operator vanzari prin telefon pentru Divizia Rezidential (persoane fizice) TELEKOM Romania - Bucuresti Pentru partenerul nostru, compania TELEKOM Romania, recrutam Operator vanzari prin telefon pentru Divizia Rezidential (clienti persoane fizice), pentru locatia Bucuresti. Locatie post: Sector 6, Bucuresti Norma de lucru: exclusiv program full time Program de lucru: Programul departamentului este: -L- V in intervalul orar 8:30- 21.30 -S-D in intervalul orar 9:00 – 18:00 (se vor lucra maxim 2 weekenduri/ luna) Turele dumneavoastra vor fi stabilite de comun acord impreuna cu superiorul direct. Pachetul financiar include: parte fixa motivanta, bonuri de masa si un sistem de comisionare din vanzari (foarte atractiv). Obiective de performanta: -Eficienţă în muncă -Calitatea muncii -Cantitatea muncii -Respectarea Regulamentului intern al companiei. Rolul postului: Contactarea clientilor existenti (persoane fizice) si promovarea catre acestia a serviciilor companiei, servicii care nu se afla deja in pachetul pe care clientul il are deja

Cerinte

Profilul candidatului trebuie sa includa: -Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj) -Experienta anterioara in call center/consumer care sau customer service constituie un avantaj -Cunoasterea regulilor gramaticii limbii romane -Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office -Facilitati de exprimare verbala si scrisa -Abilitati de comunicare, vanzare si negociere -Capacitate de focalizare pe detalii -Rezistenta la lucru in conditii de stress -Disponibilitate de invatare continua si intr-un timp scurt

14 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja