Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Operator vanzari prin telefon (cu atributii pe parte de Inboud & Outbound) – Divizia Business (persoane juridice) Pentru partenerul nostru, compania Telekom Romania, recrutam Operator vanzari prin telefon (cu atributii pe parte de Inboud & Outbound), pentru Divizia Business (persoane juridice). Locatie post: Sector 6, Bucuresti Norma de lucru: Part time sau Full time Program de lucru: Programul departamentului se desfasoara in intervalul: L-V intre orele 08:00 – 20:00, S-D intre orele 08:00 – 18:00.Turele se vor stabili impreuna si de comun acord cu managerul de departament. Pachetul financiar include: parte fixa, bonuri de masa si un sistem de bonusare excelent, in functie de obiectivele de performanta. Obiective de performanta: -Gradul de satisfactie al clientului. -Nivelul serviciului. -Timpul mediu de tratare al apelurilor. Rolul postului: Promovează și vinde atât proactiv cât și reactiv serviciile catre clientii companiei, la fiecare convorbire cu clientul, conform obiectivelor comunicate.

Cerinte

Profilul candidatului trebuie sa includa: -Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj) -Experienta anterioara in call center/consumer care sau customer service constituie un avantaj -Cunoasterea regulilor gramaticii limbii romane -Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office -Facilitati de exprimare verbala si scrisa -Abilitati de comunicare, vanzare si negociere -Capacitate de focalizare pe detalii -Rezistenta la lucru in conditii de stress -Disponibilitate de invatare continua si intr-un timp scurt.

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja