Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa nostră este în căutarea unui Operator/Programator CNC, pentru clientul său, companie specializată în principal în industria metalurgică, mecanică și hidraulică, produc cilindri, echipamente/utilaje de construcții și fac întreținere/mentenanță pe echipamentele și piese. Responsabilități: - setarea și programarea mașinilor CNC cu sistem de operare Fanuc; - citirea planurilor tehnice și instalarea mașinilor CNC complet independent, deoarece totul este realizat la comandă; - frezarea, strunjirea și șlefuirea și prelucrarea obiectelor din metal și plastic; - configurarea mașinilor, ajustarea și operarea mașinilor CNC; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- experiența anterioară în operarea și programarea mașinilor CNC cu sistem de operare Fanuc; - competențele de sudură TIG și semi-automată sunt un plus; - cunoștințe de operarea și programare FANUC, AUTOCAD și INVENTOR; - experiență anterioară cu utilajele convenționale de strunjire/frezare; - disponibilitate pentru muncă fizică; - limba Engleză nivel avansat; - permis de conducere Categoria B;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai