Detalii loc de munca - Danemarca

Descrierea jobului - Danemarca

Descrierea postului: operarea mașinilor CNC, în special presa de frânare (f.ex .. APHS-41240 sau ERMAKSAN – POWER-BEND PRO), selectarea și setarea instrumentelor și parametrilor mașinilor-unelte cu comandă numerică, efectuarea lucrărilor în conformitate cu documentația tehnică, controlul produselor conform principiilor procesului tehnologic. Beneficii: contract legal pe perioada nedeterminata asistență în gasirea cazării în străinătate, asigurare de sanatate, salariu atractiv – 135 dkk pe oră, respectiv minim 2900 de euro, fara ore suplimentare locul de muncă în apropiere de Århus, se lucreaza in schimburi de după-amiază (de la 18:00 până la 22:00 – ore suplimentare platite cu 25,6 dkk / h, după orele 22 orele suplimentare sunt platite cu 41,7 dkk / h)

Cerinte

experiență dovedită în funcția de operator de presă CNC minim 3 ani, cunoașterea instrumentelor de măsurare, a instrumentelor de tăiere și a proceselor tehnologice, cunoașterea comunicativă a limbii engleze sau germane (inclusiv vocabularul industriei); abilitatea de a lucra într-o echipă, acuratețe și precizie.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane