Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta personal pentru posturile de operatori CNC pentru o firma din Germania. CERINTE: - Lb germana nivel mediu conversational - experienta in domeniu - calificare BENEFICII: - Contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - Salarizare: 1300 Euro net/luna + sporuri, ajungandu-se astfel la 1450 Euro net/luna. - Cazare asigurata de catre firma germana - Asigurare medicala.

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta personal pentru posturile de operatori CNC pentru o firma din Germania. CERINTE: - Lb germana nivel mediu conversational - experienta in domeniu - calificare BENEFICII: - Contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - Salarizare: 1300 Euro net/luna + sporuri, ajungandu-se astfel la 1450 Euro net/luna. - Cazare asigurata de catre firma germana - Asigurare medicala. COMISION DUPA PRIMA LUNA DE LUCRU!

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja