Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

NU PERCEPEM NICIUN FEL DE TAXE DE MEDIERE SAU ALTE COMISIOANE! Nu impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania; plecările se fac pe cont propriu! Recrutăm pentru un colaborator din Germania, operatori CNC (frezori + strungari), cu medii cunoştiinţe de limbă germană, interesaţi de un contract de muncă legal pe perioadă nedeterminată în Germania. BENEFICII: - loc de muncă sigur şi stabil - contract de muncă legal, semnat pe o perioadă nedeterminată de timp în Germania, direct cu angajatorul german la 160 ore de muncă/lună - salarizare: 1500 Euro NET/Lună - program de lucru: 8 ore de luni până vineri, sâmbăta opţional - cazare asigurata GRATUIT din partea firmei germane - asigurare medicala platita de catre angajatorul german - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania - dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti.

Cerinte

CERINTE: - lb germana nivel mediu conversaţional - A2 - B1 - OBLIGATORIU - calificare în domeniu - experienta în domeniu (minim 2 ani) - permis conducere categoria B - avantaj! - seriozitate, flexibilitate, indemanare, simt practic, capacitatea de a lucra intr-o echipa. - disponibilitatea cu maşina proprie constituie un AVANTAJ personal!

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai