Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AVANTAJE - Contract individual de munca cu durata nelimitata - Salariul minim este intre 1.500 EUR - 2.000 EUR/ luna net (depinde de profilul candidatului) - Ore suplimentare + ore de noapte - Schema de ore suplimentare, prin care se pot acumula pana la maximum 150 ore suplimentare. Aceste ore extra pot fi folosite pe post de credit atat pentru a acoperi zilele libere neplanificate, dar si pentru a prelungi cele 24 de zile de concediu platit pe an. La incheierea contractului de munca, vei primi echivalentul monetar al orelor nefolosite din schema sa de ore suplimentare. - Cazarea este pre-asigurata si oferita in mod gratuit - Asigurari sociale si medicale platite de catre angajator - Plecari ultra-rapide - Preluare gratuita de la aeroport - Tarif inscriere ZERO - Tarif mediere ZERO Responsabilitati: - Crearea si modificarea programelor de-a lungul tuturor fazelor de productie - Prelucrarea componentelor pentru prima folosire sau productie - Monitorizarea standardelor de calitate prin masuratori, detectarea problemelor si masuri preventive - Ajustarea si reprogramarea controlului, mentinand standardelor si procedurilor de calitate - Mentine curatenia in zonele de lucru alocate - Efectueaza alte sarcini precum solicitat de catre superiori sau management

Cerinte

Profilul ideal: - 18-45 ani - Limba germana la nivel mediu spre avansat - Min. 2 ani experienta pe un post similar - Calificare pe postul vizat - Seriozitate, dorinta de munca, atitudine buna, personalitate placuta - Abilitati de (auto)organizare - Forma fizica buna INVESTITIE - Tarif inscriere ZERO - Bilet avion - Bani buzunar - Tarif mediere ZERO

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja