Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Nu rata sansa sa lucrezi legal in Anglia! Personal in Depozite - 0 Taxe sau Comisioane!!! Nu pierde oferta lunii !!! Agentia noastra plaseaza rapid si sigur personal necalificat pentru posturi avantajoase. Se accepta barbati/femei/cupluri Descrierea jobului Daca v-ati saturat de tepe si de bani putini la dumneavoastra in tara, daca sunteti un bun profesionist, student sau pur si simplu doriti sa lucrati intr-un mediu placut si productiv , pe bani reali , alaturi de partenerul de cuplu sau de prietenii dragi, Compania noastra va ofera: - contract legal de munca pentru o perioada nedeterminata semnat inca din tara (costuri 0 pentru intocmire dosar/ interviu/contract de mediere/contract de munca ) - salariu motivant intre 1500 si 1800 Lire Sterline - aplicantul are posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare la cerere , rotunjindu-si veniturile foarte usor la 2000-2100 Lire Sterline - identificarea unei cazari cu un pret competitiv pentru Marea Britanie in vile tipice Englezesti, complet mobilate si utilate - cresteri salariale in functie de performante. - posibilitatea certa de evolutie profesionala si salariala Responsabilitati: Acesta este un program de munca, in domeniul muncii necalificate, pe pozitii ca: lucrator depozit / manipulant marfa, ( activitati de depozitare marfa, verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc, mutarea bunurilor si produselor in depozit (fiind o activitate preponderenta de coletarie, greutatea produselor nu depaseste 20 de kg ), semnarea actelor de livrare, consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate, selectarea si ambalarea produselor pentru expediere, sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor) si orice alte pozitii din sfera acestui domeniu de activitate. Posturi disponibile - 400 Asistenta specializata in obtinerea formelor legale de munca si sedere in Marea Britanie (NINO, Cont Bancar, etc) Plecari urgente, oferte personalizate! Nu iti refuza sansa unui nou inceput , intr-un loc de munca unde vei fi apreciat si respectat ca profesionist dar mai ales unde vei fi remunerat ca nicaieri in tara ta! Descrierea companiei Time Team Consultancy & Recruitment SRL, este o Agentie de plasare forta de munca in strainatate , acreditata la ITM Bucuresti, cu o indelungata traditie in recrutatea de personal in tari precum Romania , Lituania, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria. Devotamentul fata de candidat, incapatanarea de a lucra doar in conformitate cu prevederile legale, absenta taxelor de orice tip si a comisioanelor ascunse, sunt o carte de vizita ireprosabila.

Cerinte

Cerinte: - limba engleza nivel mediu- conversational - barbati/femei - cu sau fara experienta - experienta intr-un domeniu asemanator constitue avantaj, insa nu constituie un criteriu de departajare, - se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

70 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai