Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Capital Jobs recruteaza OPERATORI MASE PLASTICE in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta 4 Operatori Mase Plastice ce vor avea urmatoarele responsabilitati: -executarea produselor din materiale plastice; -conducerea, reglarea, explorarea si supravegherea masinariilor; -pregatirea materialelor si amestecurilor necesare; -evitarea, identificarea si corectarea erorilor la locul de munca. Beneficii: -salariul de 1500 euro/luna brut; -cazarea, transportul si masa sunt asigurate; -posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; -permis de conducere categoria B; -limba franceza la nivel mediu spre avansat; -capacitatea de a lucra in echipa; -persoane dinamice si cu o buna conditie fizica, atente la detalii si organizate.

4 pozitii disponibile 37 persoane au aplicat deja