Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Angajam Operatori Montatori si Lacatusi Mecanici in Apahida (Cluj) pentru noul sediu de productie al companiei Damon Industrial Europe. Compania face parte din Damon Industry, o marca de varf de talie globala, care produce elemente de rulaj, specializata in confectionarea rolelor pentru benzi transportoare. Oferim: • Contract de munca pe perioada nedeterminata • Bonuri de masa • Transport asigurat / decontat • Programe de instruire • Spor pentru ore suplimentare conform legislatiei si contractului de munca Programul de lucru este de 8 ore, intr-un singur schimb.

Cerinte

Cerinte: • Experienta de munca intr-o firma de productie. • Experienta anterioara in montaj sau • Experienta anterioara pe un post de lacatus mecanic • Cunostinte de aritmetica • Cunostinte de scris si citit

4 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai