Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Quanta Resurse Umane angajeaza 20 Operatori Productie pentru o companie client ce activeaza in domeniul productiei de hartie igienica, prosoape de bucatarie si monorole: OPERATOR BOBINARE, OPERATOR TUBURI, OPERATOR IMPACHETARE, OPERATOR BAXARE. - Punct de lucru: A1 BUSINESS PARC, ALEEA CONSTANZA, NR. 27, KM 13 BUCURESTI PITESTI, HALA L, UNITATE L3, DRAGOMIRESTI DEAL -vis a vis de fabrica Pepsi. Conditii: - Program de lucru: in schimburi - 3 ture; Beneficii: - Transport de la statia de Metro Pacii la hala de productie si retur; - Contract de munca pe perioada nedeterminata; - Pachet salarial atractiv: 1.200 lei salariu net pentru inceput+ bonuri de masa (tichet valoric de 15 lei) + bonusuri de performanta de pana la 800 lei.

Cerinte

Cerinte: - Experienta de lucru intr-o hala de productie; - Seriozitate; - Disponibilitate pentru lucru cu program variabil; - Disponibilitatea de a incepe activitatea imediat;

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai