Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca Recruitment S.R.L recruteaza operatori ambalare pentru o companie din Apahida, Judetul Cluj Nu percepem comision!!! Se ofera: - Training - Specializare si dezvoltare cariera - Echipa dinamica - Pachet salarial motivational - Job: Full Time - Perioada contractului: Nedeterminat - Decontare transport Atributii: - Alimentezi maşinile automate cu materiale respectând întocmai necesarul de materiale - Asiguri indeplinirea volumelor de productie planificate; - Realizezi operaţiile de ambalare, dezambalare conform indicaţiilor primite şi al procedurilor si urmareste calitatea acestora - Respecti instrucţiunile de folosire a maşinilor din cadrul secţiei de ambalare - Menţii ordinea şi curăţenia la locul de muncă - Aplici pe pachete etichete cu denumirea şi greutatea acestora - Ambalezi produsele - Asamblezi cutiile

Cerinte

Cerinte - Disponibilitate si flexibilitate de a lucra in schimburi cand va fi nevoie - Dexteritate, seriozitate, punctualitate, atentie la detalii - Studii medii - Experinta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj - Capacitatea de a lucra in echipa

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai