Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Manpower angajeaza urgent operatori call center ( reprezentant tehnic) ! ATRIBUTIILE SI RESPONSABILITATILE POSTULUI Raspunde la orice intrebari ale clientilor in masura cunoasterii informatiilor solicitate sau transmite solicitarea catre persoanele competente; Urmareste modul de solutionare al fiecarei solicitari pana la rezolvarea completa a acesteia sau pana la predarea catre o alta persoana raspunzatoare. Intocmeste si actualizeaza listele cu apeluri / solicitari / probleme cu toate detaliile necesare; Are o preocupare permanenta pentru asigurarea satisfactiei clientilor cu care intra in contact; Program de lucru – 08:00-16:00 de Luni pana Vineri Activitatea se va desfasoara in Pipera , se ofera transport gratuit din Ploiesti catre birou si retur. Se ofera : - Program de pregatire - Salariu motivant - Tichete de masa - Prima de performanta - Transport Va multumim , asteptam cu interes aplicarile dumneavoastra!

Cerinte

Cerinte : - Studii medii - Abilitati de comunicare si negociere - Rezistenta la stres ATRIBUTIILE SI RESPONSABILITATILE POSTULUI: Preluarea apelurilor clientilor in vederea identificarii si solutionarii problemelor tehnice ale acestora, Este responsabil de acordarea suportului tehnic telefonic si prin email pentru produsele companiei;

16 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai