Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza personal pentru partenerii nostri din Olanda pentru urmatoarele posturi: * Pickers și Packers * Operatori de linie * controlori de calitate si inventar În cazul în care doriți să fiti instruit și licențiat pe orice tip de echipament de ridicare sau de EPT pentru a avansa in cariera, sunteți invitat să aplicati pentru această funcție. Vom organiza un training pentru dvs.. Studenții sunt, de asemenea, invitați să aplice. Se ofera: Salariul inițial garantat între 9,36 € și € 9,71 pe oră brut. Indemnizația de concediu, 2/3 suplimente de schimburi Cazare/ Transport la locul de muncă ->contra cost(Cazarea costa 266 euro pe luna) Asigurări de sănătate (condiții foarte favorabile) oferite la cerere. Oportunități excelente de carieră în multe ramuri și domenii, cu locuri de muncă pe termen lung pentru candidații potriviți.

Cerinte

Limba engleză la nivel conversational. Sa fiti capabil de a lucra de unul singur sau într-o echipă. Având o experiență anterioară cu scanere și software-ul într-un mediu de logistica este un avantaj. Sa aveti o înțelegere de bază a proceselor de aprovizionare si depozitare Responsabil, motivat si flexibil. Dorinta de a lucra schimburi diferite, inclusiv în ture de noapte. PENTRU ACEASTA OFERTA NU SE PERCEPE COMISION SAU ALTE TAXE!

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 76 persoane au aplicat deja