Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Vrei sa lucrezi intr-un depozit? Cautam persoane motivate, usor adaptabile, ce prospera intr-un mediu de lucru dinamic, pentru posturi vacante intr-un depozit din regiunea Noord-Brabant a Olandei. Salariu: Salariul este 8.96€ brut/h pentru persoanele peste 23 ani. Programul de lucru este de Luni pana Duminica cu 1-2 zile libere. Daca lucrati sambata sunteti platiti 150% si duminica 200%. Orele suplimentare sunt platatite cu 125%!!!! Responsabilitati: Ambalarea, etichetarea si sortarea comenzilor. Comenzile vor fi preluate de colectori (pickeri) , iar produsele vor fi impachetate in mod corect astfel incat acestea sa poata fi trimise clientului. Exemplu de produdese ce vor fi manipulate: dvd-uri, cd-uri, carti, jucarii, electronice , pantofi, cosmetice, bijuterii , etc. OFERIM: -contract de munca full time -cazare contra cost -asigurare medicala contra cost; -transport de la locul cazarii la locul de munca contra cost -ajutor in obtinerea tuturor documentelor necesare sederii in Olanda -bonusuri si premii de fidelitate -posibilitatea de a lucra ore suplimentare -avans saptamanal -suport administrativ NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE ASCUNSE !

Cerinte

- limba engleza la nivel conversation, nivel B1-B2 - este capabil sa lucreze eficient atat individual, cat si in echipa - demonstreaza viteza si atentie la detalii - flexibilitate, rezistenta fizica

50 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai