Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta operatori depozit pentru a lucra in marile depozite din UK. Se lucreaza cu diverse marfuri pentru distributie.Contract de trei luni cu prelungire.Experienta nu este necesara, se ofera training.Salariul intre 6.70 lire/ora pana la 9 lire, in functie de ture si orele suplimentare lucrate. Important! Nu percepem comision de mediere! Program cu pubilicul:Luni-Vineri 09:00-17:00

Cerinte

Barbati si femei cu varsta cuprinsa intre 19-45 de ani Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-conversational (obligatoriu) Interviul va avea loc telefonic sau pe Skype, in limba engleza Disponibil la program prelungit, daca este necesar Fara probleme de sanatate Experienta nu este necesara, se ofera training Toti candidatii sunt asteptati sa inceapa lucrul in saptamana imediat urmatoare, dupa ce au fost acceptati, in urma interviului si isi vor achita singuri biletul de avion

30 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja