Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere: Recrutam operatori depozit, fara cunostinte de limba engleza, pentru a lucra in marile depozite din UK, precum TNT Post, Sainsbury’s, Ocado, etc. Se lucreaza cu diverse marfuri pentru distributie, conform comenzilor primite, facturilor, etc. Activitati: primirea marfurilor in depozit, descarcarea si incarcarea acestora in containere, aranjarea pe rafturi, sortare, scanare, impachetare, etichetare ,etc. Beneficii: Plata se face saptamanal incepand cu 7.20 lire/ora pana la 9 lire/ora, in functie de tura si ore suplimentare, care sunt platite cu cel putin 1 lira in plus, iar plata se face saptamanal In functie de numarul de ore lucrate in saptamana respectiva, castigul saptamanal poate ajunge la 300-400 de lire/saptamana Se lucreaza in 3 ture de 8, 10 sau 12 ore/zi, 5 zile pe saptamana (prin rotatie), minimum 37.5 ore/saptamana. Cazarea este oferita de agentii imobiliare, in case complet mobilate si utilate si toti candidatii vor plati la sosire un avans cuprins intre 200-260 de lire, in functie de agentie, ce consta in 2 saptamani de chirie, garantia si taxa agentiei imobiliare. Chiria saptamanala este de 60-70 lire/saptamana de persoana Transportul de la cazare la locul de munca este asigurat contra sumei de 6 lire/zi.

Cerinte

Barbati si femei cu varsta cuprinsa intre 19-50 de ani Cunoasterea limbii engleze este un avantaj, insa nu este necesara Disponibil la program prelungit, daca este necesar Fara probleme de sanatate Experienta nu este necesara, se ofera training Toti candidatii sunt asteptati sa inceapa lucrul in saptamana imediat urmatoare, dupa ce au fost acceptati si isi vor achita singuri biletul de avion

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja