Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL cauta persoane interesate sa lucreze ca si operatori productie intr-un depozit din Anglia. Munca va include: - impachetarea si reimpachetarea produselor - scanarea produselor - etichetarea produselor - sortarea produselor - pastrarea ordinei la locul de munca Plata bruta pe ora este de 7.35 lire. Pentru orele lucrate in weekend se acorda anumite bonificatii la salariu. Cazarea este asigurata si pusa la dispozitie de o agentie imobiliara din Marea Britanie. In momentul in care ajungeti va trebui sa platiti intre 250- 360 de lire pentru 2 saptamani cazare, o taxa a agentiei si un depozit. Suma exacta va fi anuntata ulterior.

Cerinte

Candidatii ideali: - Vorbesc limba engleza la nivel conversational scris/citit. - Experienta anterioara intr-un depozit reprezinta un avantaj - Sunt muncitori, de incredere si dispusi la ore suplimentare

30 pozitii disponibile 34 persoane au aplicat deja