Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR agency recruteaza candidati pentru posturile de "Operatori de pozite " . Locatia locurilor de munca este Leichester , Marea Britanie. Candidatii vor avea ca activitati : sortare/ ambalare /etichetare si aranjare pe rafturi in depozit haine secon-hand. Se incheie contract pe perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire. Anagajatorul ofera cazarea contracost : 60 lire /saptamana . Salariul : 6,70 lire/ora , se plateste la fiecare sfarsit de saptamana lucrata. Program de lucru : Se lucreaza 8-9 ore / zi , 5-6 zile /saptamana , 1-2 zile libere pe saptamana. Candidatii interesati sunt rugati sa apice cu un Cv pe adresele de email , Sau pot veni la sediu cu un Cv : Tulcea, Str.Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B .

Cerinte

Cunostintele limbii engleze la nivel conversational, Varsta cuprinsa intre 20 si 50 de ani, Permis de conducere -Constituie avantaj, Stare buna de sanatate, Fara antecedente penale, Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutori,

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja