Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC DIVAEXIM JOBS SRL recruteaza personal necalificat pentru depozite din Marea Britanie! Nu se cere experienta! Este suficient sa cunosti limba engleza la un nivel mediu! Se accepta si cupluri! Locurile de munca sunt in orasele : Doncaster si Bedford Doncaster - personal pentru depozitele TESCO Conditii: - salariu : - tura de zi: £7,60; - tura de noapte: £8,35; - tura de zi (sambata): £8,55; - tura de noapte (sambata): £9,45 + bonus pentru target indeplinit si/sau depasit Bani necesari pentru plecare : - chiria pe o saptamana: - depozit: £65 - taxa agentiei imobiliare: £120 Total: 250 lire Bedford, pentru depozit House of Fraser, Salariu: 7.20£/h plus bonus la plata pe ora dupa un anumit numar de ore ( cu cat veti lucra mai mult cu atat va creste salariul) Bani necesari pentru plecare : - chiria pe o saptamana: £70 - depozit: £70 - taxa agentiei imobiliare: £120 Total: 260 lire La ambele oferte, trebuie sa va asigurati transportul pana in orasele respective, unde veti fi asteptati si dusi la cazare. Cazarea nu este neaparat langa locul de munca. Cel mai probabil va trebui sa faceti naveta. Compania va ofera mijloc de transport cu costul de 6 lire /zi! NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE! Se pleaca in fiecare weekend in perioada urmatoare!

Cerinte

- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu conversational - varsta cuprinsa intre 18 -45 ani RESPONSABILITATI: - Depozitarea marfii; - Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc; - Mutarea bunurilor si produselor in depozit; - Semnarea actelor de livrare; - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate; - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere; - Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor; - Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii; - Intretinerea curateniei in depozit; - Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja