Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Nu se percep taxe, comisioane si tarife de mediere! - Contract de munca - Salariu: - 8,00 (tura de zi) si (tura de noapte) - 8,50 -9,00 gbp/h; (intre 1500-1900 gbp gross/luna); impozitul este de 4% din venit. - Orele overtime sunt platite pana la 10,63-12,38 gbp/ora - Doua zile libere/saptamana - Concediu remunerat 28 de zile/an - Inregistrare la schema SSP (schema de pensii) si Nino (asigurare medicala) - Plata salariului in fiecare saptamana. - Turele de munca se impart in ture de 8 ore, 10 ore sau 12 ore, depinde de programul depozitului. - Angajatorul va va oferi asistenta in deschiderea unui cont bancar, procesarea DBS-ului si NINO-ului - Cazare aranjata de catre angajator contra sumei de 75 gbp/saptamana/persoana, cu toate utilitatile incluse (apa, curent, gaz). - Pentru prima luna de cazare trebuie sa detineti urmatoarea suma: aproximativ 360 lire (sa acoperiti cheltuileli de cazare si depozitul). - pt unele depozite se asigura transport dus – intors pana la serviciu si la cazare contra sumei de 6 lire/zi. Contractele incep in noiembrie-decembrie 2017.

Cerinte

Candidatul ideal - nivel incepator-mediu limba engleza; - cazier curat; - nu este necesara experienta in munca deoarece angajatorul ofera training fiecarui angajat.

30 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai