Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pe aceasta oferta nu se percep deloc comisioane sau taxe. Personal operativ, muncitori necalificati, pentru manipulare, ambalare si etichetare marfuri generale in depozite. Salarizare intre 7.20 - 8 lire/ora. Functie de productivitatea in munca a fiecaruia, salariul creste. Plata salariului este saptamanala, prima data dupa 2 saptamani. Plata se face in cont bancar, la fiecare final de saptamana - Vineri. Se lucreaza in 3 ture, prin rotatie. Durata de contract 3 luni cu prelungire pentru cei foarte buni si muncitori. Plecarile sunt imediate, se incepe munca imediat, perioada foarte aglomerata pana la Craciun - castiguri salariale foarte bune. Contract legal de munca. Se asigura asistenta in deschiderea de cont bancar pt salariu, cat si Nino (nr. de asigurari sociale). Cazarea este indentificata si pusa la dispozitie de catre compania din Anglia, contra cost. Chiria saptamanala se achita din salariu. La sosirea in cazare in Anglia, se va achita chiria pe 1 sapt. + depozit (rambursabil la plecare-cu notificare inainte) + taxa de agentie imobiliara britanica. Depozite de jucarii/articole pentru copii din zona Corby-Anglia, angajeaza personal operativ pentru warehouse. Se lucreaza 5 zile/saptamana, ziua libera oricare din ele Se lucreaza intre 8-10 ore/zi, ture de zi si de noapte Perioada de contract 3 luni, prelungire pana la 12 luni pentru muncitorii foarte buni Cazare: se ofera de catre compania britanica, contra cost, se achita chiria saptamanala din salariu. La sosire se va achita chiria pe 1 saptamana+depozit+broker fee imobiliar Plecari: foarte rapide Nu se percep deloc taxe sau comisioane pe aceasta oferta !!!

Cerinte

- barbati, femei, cupluri - personal necalificat - varsta intre 18-55 ani - limba engleza doar baza, lucreaza deja multi romani acolo - sanatos, apt de munca medical - fara experienta, se face training dupa sosire - fara cazier - sa fiti disponibili de plecare rapida, munca a inceput deja

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja