Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Recrutam personal pentru lucrul in depozitele din Marea Britanie, pozitiile disponibile sunt warehouse operators, picking si packing. Pozitiile sunt disponibile imediat! Responsabilitatile dumneavostra presupun localizarea, identificarea si transportul produselor de la locatia lor spre zonele de asamblare comenzilor. Beneficiile oferite: Salarizarea variaza intre £7,5/h - £10,42/h in functie de turele in care veti fi repartizati, in conformitate cu legile de pe teritoriu Marii Britanii. Angajatorii ofera posibilitatea candidatiilor seriosi de a se dezvolta si evolua in companie ajungand sa detina diferite pozitii ce necesita preluarea diferitelor responsabilitati. Suport cu procesul de relocare de către consultanți cu experiență, Suport cu cazare și transport la locul de muncă Pentru cei mai buni muncitori, oportunitatea de a lucra direct pentru clienții noștri

Cerinte

Cerintile minime cerute de angajotori sunt: -nivel conversational obligatoriu al limbii engleze, se va sustine un interviu initial in limba engleza. -disponibilitate de a lucra in ture inclusiv in week-end. Se ofera posibilitatea de a lucra overtime. - experienta constituie un avantaj dar nu este obligatorie, angajotorii ofera training. -seriozitate, punctualitate, perseverenta, abilitatea de a lucra in echipa.

100 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai