Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca iti doresti un loc de munca sigur si stabil in Anglia, SC Munca Strainatate SRL cauta muncitori interesati sa lucreze in depozitele cu articole sportive si imbracaminte. Recrutam persoane intresate sa munceasca in Marea Britanie. Munca va consta in: - impachetarea produselor in paleti si depozitarea acestora - pregatirea comenzilor pentru expediere - sortarea, etichetarea produselor conform normelor companiei. Salarizarea incepe de la 7,2 lire/ora si creste pana la 10.50 lire/ora pentru orele suplimentare. Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de un broker imobiliar din Marea Britanie contra cost.

Cerinte

Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel conversational. Se solicita candidatilor seriozitate, rabdare, rezistenta la stres si capacitate de a se adapta intr-un mediu rapid, mereu in miscare. Nu se solicita experieta deoarece se va oferi un training la inceputul activitatii. NU se percepe niciun comision la aceasta oferta!!!

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja