Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pe aceasta oferta nu percepem deloc comision sau taxe !!! Depozite de top, american, din zona Leicester Anglia, angajeaza urgent personal operativ. Salarizare foarte buna. In aceste depozite, in aceasta perioada, se poate ajunge la castiguri substantiale. Plecari urgente, cat de repede poate candidatul sa plece. Perioada contract - ongoing, daca sunteti foarte buni la locul de munca Salarizare: de la 7.20 lire/ora pe tura de zi si de la 8.25 lire/ora pe tura de noapte, pentru inceput. Ore suplimentare disponibile dupa prima saptamana de munca, platite foarte bine si conform productivitatii fiecaruia in munca. Se lucreaza 3 schimburi, prin rotatie, de zi si de noapte. Se asigura cazare contra cost. Chiria+depozit_taxa brocker imobilar se va achita la intrarea in cazare, la sosire. Apoi se achita chiria saptamanala din salariu.

Cerinte

- limba engleza mediu/conversational - barbati, femei, cupluri sau single (cuplurile- ambii vorbitori de engleza) - varsta de la 18-55 ani - sanatosi/apti de munca medical, fara cazier judiciar - disponibilitate de plecare foarte rapida - personal serios si muncitor, care doresc sa castige un salariu super bun pe aceasta zona si pe acest depozit - ne se solicita experienta, se asigura training/induction imediat dupa sosire, apoi se incepe munca - se va face test de drog si alcool dupa sosire

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja