Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

1. Descrierea jobului: Responsabilități: - Introducere date în sistemul unic de management al informației, SMIS-CSNR; - Cunoașterea și respectarea prevederilor sistemului informatic; - Analiza documentelor, în vederea introducerii optime a datelor. 2. Beneficii: - Condiții legale de muncă, salariu lunar garantat; - Posibilitatea de a lucra într-un mediu de lucru profesionist.

Cerinte

3. Candidatul ideal: - Studii medii (finalizate); - Cunoștințe certificate de limba engleză și operare calculator, fie prin participarea la cursuri de specialitate, fie prin natura cursurilor care sunt in programa unei institutii de invatamant ; - Dexteritate de tehnoredactare - Experiență introducere date în SMIS-CSNR, dovedita prin documente; - Capacitate de învățare rapidă, rezistență la muncă monotonă, punctulitate, atenție la detalii, o bună înțelegere a fluxului informațional.

6 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja