Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C. Infomunca Recruitment S.R.L recruteaza operatori linie- extrudare si uscare pentru o companie din Apahida, Judetul Cluj Nu percepem comision sau alte taxe! Oferta: Salarizare: Se lucreaza in productie ATRIBUŢIILE OCUPANTULUI POSTULUI: 1. Opereaza pe echipamente conform instructiunilor din pocedura operationala PO-3 2. Isi asigura si raspunde de materia prima necesara productiei pe grupul de echipamente pe care opereaza 3. Raspunde pentru realizarea sarcinilor primite prin completarea fisei de monitorizare Zona 3. 4. Participă la identificarea defectiunilor si la stabilirea masurilor necesare reparatiei acesteia conform procedurii PO- 5. Participă la efectuarea reviziilor periodice legate de partea tehnica a echipamentelor 6. Întocmeşte şi transmite la termen situaţii centralizatoare care se cer de catre conducere in vederea tinerii sub control al uzurii echipamentelor 7. Face parte din echipa de implementare şi funcţionare a sistemului calităţii prin monitorizarea parametrilor specifici echipamentului deservit si elaborarea unor proceduri operationale specifice . 8. Răspunde de păstrarea în condiţii reglementate a documantelor utilizate. 9.Urmareste incadrarea productiei in normele de rebut admise si raspunde pentru depasirea acestora. 10. Mentine curatenia si igiena in zona deservita si in spatiile comune conform procedurii PO- 11. Preia in gestiune sculele necesare zonei deservite

Cerinte

-Studii / Profil : elementare -Experienţă : 3 ani vechime intr-un post similar Cerinţe de specialitate: - cunostinte de mecanica - cunostinte in domeniul electric Alte cerinţe ( aptitudini , abilităţi ) : Inteligenta, gandire tehnica,organizat, reprezentare spatiala, flexibilitate, buna capacitate de abstractizare si sintetizare, intelegere verbala, spirit de observatie,bun comunicator

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja