Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitiile de angajare: - Pickers, House keepers, loaders and FLT Reach drivers New FLT drivers accepted - Munca consta in: - incarcare/descarcare, ambalare produse, manipulare marfuri, motostivuitoristi si persoane pentru curatenie la locurile de cazare. Plecare foarte rapida, imediat dupa ce ati primit contract din Anglia. Locuri de munca super bine platite in aceasta perioada inainte de sarbatorile de iarna, dar si dupa (perioadele aglomerate). Perioada de contract - ongoing, fara limita Salarizare pe categorii de posturi: - Manipulanti marfuri si incarcare/descarcare 8 lire/ora - de Luni pana Vineri, si 10 lire/ora Smbata si Duminica. - Personal curatenie 7.20 lire/ora de Luni pana Vineri, si 9.20 lire/ora Sambata si Duminica. - Motostivuitoristi 8.50 lire/ora de Luni pana Vineri, si 10.50 lire/ora Sambata si Duminica. Orele suplimentare: Da, disponibile, platite corespunzator Se lucreaza in ture de zi si de noapte (3 schimburi) prin rotatie Se asigura cazare, contra cost. La momentul sosirii in cazare se va achita chiria+depozit+taxa broker imobiliar britanic Contact direct cu angajatorul inainte de plecare. La momentul semnarii contractului de munca britanic, emis si trimis de angajator, se va achita un comision. Nu se achita in avans, pana nu aveti contract de munca, dupa ce sunteti acceptati in program.

Cerinte

- limba engleza de la nivel baza la bun - nu necesita experienta, se face training dupa sosire - barbati, varsta intre 25-55 ani - se accepta si femei, insa munca este solicitanta - incarcare/descarcare - apt de munca medical, fara cazier judiciar - sa fiti disponibili de plecare imediata la job - persoane foarte serioase si muncitoare

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja