Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie de prelucrarea plasticului din Thuringia angajăm Operatori pe masini mase plastice Descrierea poziției: • Operarea sistemelor și utilajelor (linie de extrusie) • Activități de întreținere și de configurare • Respectarea planului de producție • Optimizarea consumului de materiale • Respectarea normelor de calitate • Respectarea ordinii și menținerea curățeniei Ce vă oferim: • Prima dată loc de muncă prin agent de muncă temporară cu preluare de către client • 10 Euro brut pe oră • Randstad preia o parte din costurile legate de cazare.

Cerinte

Profilul dumneavoastră: • Pregătire în domeniul de prelucrare mase plastice și de cauciuc • Capacitate de a muncii cu atenție la detalii • Distingerea perfectă a culorilor • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi • Mod de gândire logică și atenție la detalii • Mașină personală și permis de conducere • Cunoștințe de limbă germană la nivel de comunicare (A2+)

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja