Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cehia

Descrierea jobului - Cehia

Beneficii: - transport asigurat de la Oradea in Republica Ceha; - cazare asigurata in Republica Ceha pe perioada contractului; - transport asigurat intre cazare si locul de munca; - bonusuri de prezenta, calitate si performanta; - adaosuri salariale pentru posturile superioare asamblarii; - avans din salariu dupa 3 zile; - sansa de a castiga mai multa experienta in urma cunoasterii firmei; - sansa unei cariere progresive intr-o firma multinationala;

Cerinte

Cerinte: - Limba engleza OBLIGATORIE (cel putin nivel conversational); - disciplinat, comunicativ; - experienta in asamblare, reparare PC reprezinta avantaj Responsabilitati: - asamblare piese, component PC si servere industriale; - respectarea programului de lucru si a pauzelor; - respectarea regulamentului intern; - urmarea instructiunilor de lucru intocmai; - raportarea imediata a oricarei probleme aparute, superiorului direct.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai