Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii: - transport asigurat de la Oradea in Republica Ceha; - cazare asigurata in Republica Ceha pe perioada contractului; - transport asigurat intre cazare si locul de munca; - bonusuri de prezenta, calitate si performanta; - adaosuri salariale pentru posturile superioare asamblarii; - avans din salariu dupa 3 zile; - sansa de a castiga mai multa experienta in urma cunoasterii firmei; - sansa unei cariere progresive intr-o firma multinationala;

Cerinte

Cerinte: - Limba engleza OBLIGATORIE (cel putin nivel conversational); - disciplinat, comunicativ; - experienta in asamblare, reparare PC reprezinta avantaj Responsabilitati: - asamblare piese, component PC si servere industriale; - respectarea programului de lucru si a pauzelor; - respectarea regulamentului intern; - urmarea instructiunilor de lucru intocmai; - raportarea imediata a oricarei probleme aparute, superiorului direct.

50 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja