Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Compania angajatoare, lider pe piata productiei de cabluri, angajeaza Operatori Productie pentru fabrica situata in Italia, provincia Verona. Responsabilitati: - Asigura operarea masinilor cu comanda numerica in conditii de siguranta si eficienta, in conformitate cu specificatiile si procedurile companiei; - Setarea corecta a masinii cu comanda numerica si a parametrilor de lucru; - Alimentarea utilajului cu materia prima necesara productiei de cabluri; - Respectarea datelor tehnice, instructiunilor de lucru si a planului de productie pentru realizarea unor produse ce corespund comenzii de fabricatie; - Completarea corecta a fisei de lucru; - Mentinerea curateniei la masina, precum si la locul de munca; - Raspunde de calitatea produselor realizate; - Raporteaza problemele intampinate in procesul de productie catre seful sectiei; - Program de lucru in 3 schimburi. Se ofera: - Salariu atractiv; - Cazare asigurata; - Posibilitate de invatare si dezvoltare in cadrul unei companii lider pe piata productiei de cabluri; - Contract de munca romanesc, pe o perioada de minim 2 ani; - Mediu de lucru modern, placut; - NU se percepe comision.

Cerinte

- Disponibilitate pentru lucru in Italia pentru o perioada de minim 2 ani; - Cunostinte de limba italiana – nivel mediu; - Experienta de minim 1 an intr-o fabrica de productie; - Disponibilitate pentru program in 3 schimburi; - Atentie la detalii, deschidere spre a invata lucruri noi; - Cunoştinţe minime de operare PC; - Indemanare, capacitatea de a desfasura sarcini repetitive; - Abilitati de comunicare si lucru in echipa; - Seriozitate, stabilitate.

6 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai