Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Gi Group recruteaza Operatorii subansamble pentru o importanta companie multinationala producatoare de piese auto. Zona de lucru: Militari (in oras) - program de lucru in 3 schimburi L - V (prin rotatie saptamanala) - asamblarea de componente sau subansamble auto - respectarea si urmarirea procesolor de lucru; - utilizarea echipamentelor conform specificatiilor si instructiunilor de lucru. OFERTA: - contract de munca (initial 3 luni cu posibilitate de prelungire) - salariu competitiv, tichete de masa, asigurare medicala privata - decont transport - multe alte beneficii salariale excelente Conditii de munca deosebite, respect fata de angajat.

Cerinte

CERINTE: - Abilitatea de a lucra ca parte a unei echipe - Abilitatea de a lucra cu precizie - Niveluri de concentrare bune - Capacitatea de a lucra fara supraveghere directa

20 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja