Detalii loc de munca - Slovacia

Descrierea jobului - Slovacia

Pentru o mare companie din Slovacia cautam: operatori la linia de productie (muncitori necalificați). Cerinte job: - oameni muncitori, punctuali, seriosi; - conditie fizica buna; - stare de sanatate buna. Limbi straine: nu este obligatoriu, dar engleza la nivel minim poate fi un avantaj. Beneficii: - salarii nete incepand de la 660 euro/luna; - salariile pot ajunge si la 1000 de euro/luna, in functie de seriozitatea si harnicia angajatilor; - cazarea asigurata gratuit; - transport Romania – Slovacia asigurat gratuit din Oradea. Contractele de munca se incheie pe 3 luni, dupa care pe perioada nedeterminata. Asigurarile sociale si medicale sunt platite de catre angajator. Echipamentul de protectie este asigurat de angajator. Pot aplica femei, bărbați și cupluri cu sau fara experienta.

Cerinte

- femei, barbati, cupluri, 18-45 - fabricile care solicită personal nu cere experiență în domeniu deoarece se oferă training direct la locul de munca, unde se vor furniza toate informațiile necesare.

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai