Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Brains Consulting recruteaza pentru clientul sau: Operatori si Programatori CNC - Germania si Olanda - Data de începere: Imediat pentru operatori CNC pot aplica strungari sau frezori. SE opereaza pe mașini CNC de tipul: CNC frezer Haidenhein steering 3 to 4 axle machine CNC frezer Mazak Mazatrol control CNC Turner Siemens 840D Controller 2-axis machine CNC Turner Haidenhein TNC 530i Controller pentru programatorii CNC: se va programa pe mașini de tip: Fanuc. Machine: Doosan, DMG, CAD, Solidwors

Cerinte

Cerinte: Cel putin 3 ani de experienta in domeniu; Limba engleza sau germane la nivel conversational; autoturismul propriu pentru deplasarea la locul de munca reprezintă un avantaj Oferta: Salariu: 500 Euro NET/ saptamana (40 ore / săptămână); Contract semnat cu angajatorul; Cazarea = gratuita; singur in camera, acces bucatarie si baie.

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai