Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL ofera oportunitatea persoanelor interesate sa lucreze in Anglia la sortarea si gestionarea coletelor intr-un depozit. Se lucreaza intre 25-40 de ore pe saptamana cu salarizarea incepand de la 7.2 lire pe ora. Dupa 13 saptamani de munca se vor lucra minim 40 de ore pe saptamana, iar salarizarea va creste la 8.45 lire/ora. Ca si muncitori se solicita sa asigurati un nivel inalt de calitate si sa lucrati dupa normele companiei. Responsabilitatile vor include sortarea si gestionarea coletelor. NU SE PERCEPE COMISION PENTRU ACEASTA OFERTA ! Cazarea va fi oferita prin intermediul unei agnetii din Marea Britanie contra -cost. Informatii legate de costuri veti primi ulterior.

Cerinte

Candidatii trebuie sa aiba un nivel al limbei engleze mediu-avansat. Sa fie muncitori, de incredere si sa munceasca bine in echipa. Se solicita candidatilor seriozitate, rabdare, rezistenta la stres si capacitate de a se adapta intr-un mediu rapid, mereu in miscare.

20 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja