Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -HR.Agency recruteaza candidati pentru posturile de operatori in spalatorii auto. Locurile de munca se vor desfasura in diverse locatii din Marea Britanie. Candidatii vor avea activitati de curatare/ spalare a autoturismelor. Programul de lucru : 8-10 ore /zi . 1/2 zile libere pe saptamana. Salarizare : Intre 30-50 de lire/ zi , salariul se va primi la fiecare sfarsit de saptamana lucrata. Angajatorul asigura cazare gratuit , se va achita doar garantia cazarii . Se incheie contract pe perioada nedeterminata. Cunoasterea limbii engleze nu este necesara ,insa constituie avantaj. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv redactat in limba engleza+photo full body pe una din adresele de email a firmei noastre.

Cerinte

Varsta cuprinsa intre : 25-45 ani. Cunostintele limbii engleza constituie avantaj . Stare de sanatate buna / fara antecedente penale Acceptarea conditiilor prezentate de catre recrutor.

8 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja