Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de Operatori in cadrul unor spalatorii auto din Anglia. Angajatorul accepta candidati : baieti , fete si cupluri. Program de lucru : Se lucreaza 8,9 ore / zi , 6 zile /saptamana, 1 zi va fi libera pentru odihna. Salarizare : intre 30 si 50 de lire / zi , Se plateste la fiecare sfarsit de saptamana lucrata. Cazarea se plateste doar in prima luna : 300 lire / cuplu , si individual : 250 lire , dupa care pe perioada contractuala se vor plati doar utilitatile . Se incheie contract de munca pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire. NU SE CERE CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE !!! Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre. Sau va asteptam la sediu cu un CV : Adresa : Str. Pacii , Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3 Tulcea! Program de lucru : Luni -Vineri ,intre orele : 09:30 - 17:30 .

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 20 si 45 de ani! Stare buna de sanatate ; Fara antecedente penale; Permis de conducere constituie avantaj; Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutor.

20 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja