Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam operatori strung CNC, operatori freza CNC, inspectori calitate pentru a lucra in Marea Britanie. Se va lucra dupa un design/plan prestabilit, cu otel inoxidabil, in serii mici cu tolerante de 12mm. Responsabilitati: - Operarea strungurilor de la MNB Doosan, Puma, Mori Seiki - Operarea frezelor Hartford vertical mc, Soraluce, Correa bed mills - Se va lucra pe strunguri cu 3 axe; - Sa fie capabili sa utilizeze toate resursele tehnice necesare pentru realizarea unor constructii precise; - Inspectorii trebuie sa verifice conformitatea pieselor; Cautam persoane care sunt capabile sa produca/sa inspecteze serii mici (5-10 piese) si piese unicate si mari (de pana la 4 m lungime si 400 mm diametru) cu o acuratete de 0.12 mm; - Materiale folosite: otel inoxidabil ( Inconell) - Se cauta o persoane: responsabile, organizate, care sa aiba cunostinte minime de programare CNC. Beneficii: - Se vor lucra 38 ore/saptamana + ore suplimentare; - Venitul total net este de 1500 – 2000 Lire/Luna; - Transportul asigurat.

Cerinte

- Experienta minim 10 ani pe o pozitie similara; - Cunostinte de limba Engleza – la un nivel conversational; - Cunostinte de operare strung CNC /pe freza CNC ; - Cunostinte sisteme Fanuc si Heidenhein

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

10 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja