Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca Recruitment S.R.L. recruteaza operatori utilaje mecanice pentru o companie din Apahida, Judetul Cluj. Nu se percep comisioane!!! Se ofera: - Training - Specializare si dezvoltare cariera - Echipa dinamica - Pachet salarial motivational - Job: Full Time - Perioada contractului: Nedeterminat Responsabilitati - Responsabil cu operarea-optimizarea procesului tehnologic - Urmareste realizarea indicilor de performanta pe utilaje - Asigura suport in vederea lansarii de noi produse - Pregatirea, montarea, asamblarea si intretinerea utilajelor mecanice

Cerinte

- Absolvent scoala cu profil mecanic/electromecanic - Dexteritate operationala - Disciplina tehnologica in respectarea procedurilor de lucru - Abilitati de analiza si sinteza in luarea deciziilor - Abilitati de comunicare, coordonare si organizare - Cunostinte de electronica

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai