Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Interviuri Skype, Vineri, 30 Octombrie, pentru ocuparea ultimelor 20 locuri. Inscrie-te pana Joi, 20 Octombrie! Beneficii: - Se oferacontract legal de munca pentru o perioada nedeterminata (primele 3 luni de proba-self employed) - Salarizarea se situeaza intre 6.50-9.50 lire/ora - in functie de performantele personale si dedicatia fiecarui candidat - Cuantumul de ore lucrate /sapt – minim 40ore – maxim 60 ore + overtime(acest aspect presupune oportunitatea conferita fiecarui candidat de a opta pentru un numar de ore suplimentare care sa ii rotunjeasca in mod considerabil veniturile) - Se lucreaza in ture de zi / de noapte / de weekend, in functie de pozitia pe care partenerii o considera oportuna profilului dumneavoastra - Posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare

Cerinte

- limba engleza nivel mediu conversational (se vor sustine teste de limba atat din tara cat si la plasarea in Marea Britanie, ba chiar mai mult, fiecare candidat va intra in contact direct cu Partenerii britanici, in cadrul unui interviu prin conferinta Skype) - barbati/femei/cupluri intre 18-50 ani - experienta intr-un domeniu asemanator constitue avantaj , insa experienta nu este un criteriu de departajare - se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

20 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja