Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma poloneza FM Group World (activa in peste 60 de tari ) in plina ascensiune , distribuie produse de larg consum (parfumuri originale, produse de ingrijire corporala, cosmetice, detergenti , CAFEA si ceaiuri) prin vanzare directa cu pret de fabrica si crearea de structuri de piata. Schima-ti locul de unde iti faci cumparaturile,spune si apropiatilor tai ,iar FM Group te plateste ! Este simplu si la indemana tuturor care vor CALITATE la pret de fabrica ! Livrare in 24h/48h la domiciliul. Descopera cat poti economisi si cat poti castiga cu FM Group ! Ai la dispoziție cel mai bun sistem de recompensare , produse de calitate superioara, asistență și suport de la debut pana la cele mai înalte nivele de performanță și un mediu entuziast și performant de care te vei bucura din plin. Mai mult, ai ocazia ca prin activitatea ta sa ai un impact pozitiv în viețile celor din jurul tău!

Cerinte

• persoane: active, intreprinzatoare, comunicative si ambitioase; • dorinta de a avea o afacere personala (franciza proprie) cu o investitie minima; •varsta intre 16 si 70 de ani; • nu se cer studii; • nu se cere experienta in domeniu; • indiferent de starea sociala; • lucru cu echipa; • respectarea sistemului.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Franceza

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja